W dniach 16-18 października 2023 Fundacja Nasza Wizja aktywnie uczestniczyła w konferencji KIKE, która miała miejsce          w ekskluzywnym hotelu Doubletree Hilton w Łodzi.

Warto podkreślić, że tegoroczna edycja konferencji KIKE obchodziła swoje piętnastolecie, co jeszcze bardziej podkreślało znaczenie i prestiż tego wydarzenia w branży telekomunikacyjnej.

Podczas konferencji nasz Prezes, Krzysztof Czaja, poprowadził prelekcję, na której zaprezentował nasze najnowsze produkty, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnego dekodera XONE, który już jest dostępny w naszej ofercie.

Nasze stoisko imponowało pełnym spektrum informacji dotyczących naszej bogatej oferty, strategicznych planów oraz znaczących osiągnięć.

Nie można zapomnieć o niezwykłych atrakcjach towarzyszących konferencji. Gala KIKE upłynęła pod znakiem emocjonującego koncertu zespołu Bajm, który wypełnił przestrzeń magią dźwięków, dostarczając uczestnikom nie tylko wspaniałej rozrywki, lecz także niezapomnianych chwil pełnych muzycznych doznań.