Akademia

Akademia na rzecz rozwoju biznesu

To nowa jakość dla lokalnych operatorów. Z najlepszymi rozwiązaniami, sprawdzonymi działaniami dopasowanymi do lokalnego charakteru działalności. Na początku czerwca Fundacja Nasza Wizja zainicjowała Akademię Nasza Wizja.

Trailer

Posługując się nadal terminologią filmową (a to w końcu obok internetu i telefonii główny filar działalności ISP) pierwsza zapowiedź już za nami.

4 i 5 czerwca w Mielcu „jedenastu wspaniałych” szczęśliwców- ochotników, wzięło udział w pierwszym warsztacie dedykowanym lokalnym ISP. Przez dwa dni kierownicy działów i pracownicy biur obsługi Klienta w wybitnie warsztatowej formie podnosili swoje umiejętności komunikacji, sprzedaży, negocjacji i obsługi Klienta. Aktywnie dzielili się swoimi najlepszymi doświadczeniami marketingowymi. Wszystko to w jednym celu – budowania coraz wyższych kompetencji i lepszej efektywności w działaniach na lokalnym rynku. Jako organizatorzy pokazaliśmy, w którym kierunku zmierzamy, jakie cele mamy wspólnie do osiągnięcia. I już pierwsze spotkanie warsztatowe pokazało, że zarówno cel jak i droga do jego osiągnięcia, zostały dobrane właściwie. Znamy się od lat, więc znamy Wasze potrzeby. O kolejnych się dowiedzieliśmy, stąd też nasze przekonanie, że Akademia Komunikacji ISP, to nie tylko pierwsza taka inicjatywa na rynku, ale przede wszystkim projekt, który oferuje bardzo konkretne korzyści i dobre rozwiązania.

Kolejne „trailery” już po wakacjach. Przed nami dwa lub trzy warsztaty – zaprosimy na nie pracowników ISP zainteresowanych zwiększeniem sprzedaży, podniesieniem jakości obsługi Klienta i wzmocnieniem efektywności działań marketingowych. A to wszystko, by móc Wam zaoferować kompletny i kompleksowy projekt, którego ogólnopolska premiera już w listopadzie.

Ogólnopolska Premiera

Będziemy z Wami na jednej z największych konferencji branżowych, która odbędzie się w listopadzie tego roku (termin w trakcie ustalania). Już w 100% gotowym, wypracowanym wspólnie przez nas i ambasadorów ISP, programem i cyklem warsztatów, który pomoże skutecznie rozwijać operatorów w codziennym działaniu biznesowym. Trzy kluczowe aspekty: sprzedaż i obsługa Klienta, marketing, kierowanie zespołem i współpraca zespołowa to fundamenty Akademii Komunikacji ISP. To doświadczeni praktycy będą uczyć, motywować, dawać narzędzia i pokazywać konkretne działania, które są niezbędne do tego by istnieć i rozwijać się na coraz bardziej nasyconym rynku. I będzie to oferta zarówno merytorycznie jak i biznesowo absolutnie unikatowa.

Misją Fundacji Nasza Wizja jest wspólnie działanie z operatorami na rzecz rozwoju ich biznesu – ten projekt jest konkretną realizacją naszej misji. Pierwszy krok już wykonaliśmy. Kolejne jesienią, premiera w listopadzie. Do tego czasu wspólnie zbudujemy program, wspólnie dopasujemy zagadnienia najbardziej odpowiadające codziennym wyzwaniom, przed którymi stoją operatorzy. To już się dzieje – na pierwszym spotkaniu wspólnie określiliśmy głównie kierunki działania.

Sezon 01

Pierwszy sezon Akademii Komunikacji ISP wystartuje już w styczniu. Zaprosimy Was na bardzo praktyczne ogólnopolskie warsztaty, pokażemy jak pracować, jak działać, by zwiększać zasięgi i procentowy udział w rynku. Zaoferujemy konkretne narzędzia, sprawdzone i wykorzystywane w różnych branżach. Podzielimy się praktyką i wiedzą, udostępnimy najlepsze rozwiązania. Wspólnie wypracujemy najlepsze drogi do rozwoju Waszego biznesu. Akademia Komunikacji ISP – bądźcie z nami.