W dniach 25 – 27 września 2023 roku w Hotelu Arłamów odbyła się jubileuszowa 30 gala, podczas której Zarząd iNET postanowił wyróżnić osoby, które w dużym stopniu przyczyniły się do rozwoju grupy. W tym gronie nie mogło zabraknąć osób związanych z Fundacją Nasza Wizja. Specjalne podziękowania trafiły do Wiceprezesa Zarządu Fundacji Nasza Wizja — Łukasza Biedrońskiego — za długoletnią współpracę w działaniach na rzecz rozwoju małych i średnich przedsiębiorców z branży ISP.

Podczas paneli i prelekcji poruszone zostały kwestie związane z branżą telekomunikacyjną, między innymi o umowach, budowie sieci, konkurencji, cyberbezpieczeństwie, aspektach prawnych czy o dofinansowaniach. Uroczystym zwieńczeniem gali było Xbest Party, które przebiegło w niesamowitej atmosferze.

Podsumowując, to kolejne wydarzenie, które pozwoliło nam nie tylko poszerzyć horyzonty, ale też wesprzeć naszym doświadczeniem i wiedzą tych, którzy chcieli odwiedzić nasze stoisko i skorzystać z rad, którymi ciągle się dzielimy.