Fundacja Nasza Wizja miała przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu medialnym Digital media Forum Krynica 2023, zorganizowanym w dniach 21- 24 września 2023 roku w Krynicy Zdrój. Jest to pierwsza edycja „networkingu totalnego” mediów cyfrowych.

Cztery główne filary tematyczne dyskusji, które zostały przeprowadzone w czasie trwania gali, obejmowały: digitalizację, streaming, monetyzację i zrównoważony rozwój narzędzi technologicznych. Udział w wydarzeniu brali przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, finansowej i IT, w tym blockchain, który umożliwił pogłębienie dialogu z przedstawicielami mediów, a także sesja plenarna Ankiety Delfickiej poświęcona sztucznej Inteligencji.

Wydarzeniu towarzyszyła wieczorna Gala Tytanów, gdzie nagrodzeni zostali prawdziwi giganci medialni. Wybór Akademii Tytanów wskazuje, że środowisko cyfrowe chce rozszerzyć definicję mediów na inne obszary branżowe.

Przedstawiciele Fundacji obecni na evencie, mieli okazję na wymianę doświadczeń związaną z mediami, biznesem i telekomunikacją. Podzielili się z innymi uczestnikami, swoją widzą i doświadczeniami, a także zdobyli nowe doświadczenia, które pomogą w poszerzeniu horyzontów i nieustannym rozwoju branży telekomunikacyjnej.