Pierwszy Piknik Operatorski – zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem niezwykłego wydarzenia, które rozbrzmiewało od 14 do 16 czerwca 2023 roku. Choć emocje, które towarzyszyły nam w tamtym czasie, już opadły, pozostały niezapomniane wspomnienia i niebywała atmosfera, którą udało nam się stworzyć dzięki Waszej obecności, zaangażowaniu i entuzjazmowi.
Pierwszy dzień pikniku oferował nie tylko dawkę wiedzy, ale również relaks. Nasi goście spędzali popołudnie na pasjonującym szkoleniu, które stanowiło połączenie nauki i odpoczynku. Wraz z przyjaznymi uczestnikami nawiązywano wartościowe kontakty, otwierając nowe spojrzenie na tematykę operatorską.
Jednak to nie wszystko – prawdziwym zaskoczeniem okazały się emocje na torze gokartowym! Uczestnicy pokazali swoje umiejętności i ducha rywalizacji, tworząc niezapomnianą atmosferę w pierwszym dniu pikniku.
Wieczór tego dnia rozpalił wszystkich gości ognistym widowiskiem. Zachwycające pokazy teatru ognia zapierały dech w piersiach i zapewniały niezapomniane wrażenia.
Drugiego dnia pikniku nie mogło zabraknąć atrakcji pełnych adrenaliny. Zawody strzeleckie stanowiły doskonałe wyzwanie dla naszych gości, którzy oddawali trafne strzały i podnieśli poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie.
Ponadto już od samego rana drugi dzień pikniku oferował naszym gościom prawdziwy przypływ emocji. Skoki w tandemie dla odważnych oraz loty szybowcem zapewniły niezapomniane i zapierające dech w piersiach widoki. Tego dnia wszyscy mogli cieszyć się niezwykłymi przeżyciami, które z pewnością na długo pozostaną w ich wspomnieniach.
Na koniec, w czwartkowy wieczór, odbyła się Główna Gala, stanowiąca ukoronowanie Pierwszego Pikniku Operatorskiego. Nasi goście mieli okazję zanurzyć się w atmosferze kasyna, gdzie czekały na nich emocjonujące gry. Dodatkowym elementem wieczoru był występ utalentowanej śpiewaczki jazzowej a także mieszanka różnorodnych rytmów i najnowszych hitów, które zapewnił nam doświadczony DJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Pierwszym Pikniku Operatorskim.