To już czwarty Lokalny Zjazd MiŚOT, gdzie po raz kolejny nasza Fundacja miała zaszczyt być jednym z organizatorów. Jako doświadczony zespół, który zna oczekiwania środowiska telekomunikacyjnego lokalnych operatorów, mogliśmy w merytoryczny sposób podzielić się naszym doświadczeniem. Ważnym punktem spotkania była również integracja lokalnych MiŚOT-ów.

Konferencja odbyła się w Poznaniu, w dniach 29 – 30 listopada 2022. Było to nie tylko interesujące spotkanie z przedstawicielami branży. To także wyjątkowe podsumowanie serii do tej pory organizowanych przedsięwzięć.

Jednym z przodujących tematów były przemyślenia związane z perspektywami, które nadejdą w 2023 roku. Panel został przeprowadzony pod oczami praktyków i ekspertów z branży, gdzie mogliśmy się podzielić naszymi pomysłami i poszerzyć horyzonty poprzez wymianę doświadczeń z kolegami z sektora usług.

Nie zabrakło również poruszenia tematu cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak zapewnić je sobie oraz swoim klientom. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważna kwestia, o której nie można zapominać. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych operatorów, Wiceprezes Zarządu Fundacji Nasza Wizja – Łukasz Biedroński, przeprowadził panel pod tytułem „Usługa TV szyta na miarę potrzeb operatorów telekomunikacyjnych”. Przedstawił dedykowany zestaw usług telewizyjnych, stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia operatorów jako odpowiedź na potrzeby abonenta.

Jak zawsze nie zabrakło również naszego stoiska, gdzie przedstawiciele Fundacji Nasza Wizja mogli zaznajomić operatorów ze swoją ofertę, planami oraz działaniami, które przyniosły duży rozwój dla lokalnych firm współpracujących z Fundacją. Odwiedzaliśmy również stoiska innych uczestników, aby powymieniać się kompetencjami oraz praktykami stosowanymi w naszych zespołach.

Podsumowując, to kolejny zjazd, który pozwolił nam nie tylko rozwinąć skrzydła, ale też pomóc tym, którzy chcieli skorzystać z rad, jakimi nieustannie się dzielimy.