Podczas drugiego dnia Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Kołobrzegu nie zabrakło rozmów o najnowszych technologiach. Trzecie spotkanie małych i średnich operatorów w Polsce w 2022 roku miało bardzo rodzinny i wakacyjny charakter.

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu odbył się 14 – 15 czerwca 2022 roku. Wcześniej, podczas dnia zero Zjazdu, miał miejsce operatorski Hyde Park – spotkanie w wewnętrznym, zamkniętym gronie (bez udziału prasy), podczas którego przedstawicielom organizacji branżowych przedstawiane są problemy, z którymi lokalni mali i średni operatorzy telekomunikacyjni spotykają się w ich codziennej działalności. Pierwszy dzień Zjazdu upłynął pod znakiem licznych prelekcji i dyskusji branżowych, a wieczorem odbyła się oficjalna Gala.
Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu upłynął pod znakiem merytoryki, ale nie brakowało również atrakcji dla całych MiŚOT-owych rodzin. Najmłodsi uczestnicy mogli wyszaleć się w Sali Zabaw, a Strefa SPA pozwalała na regenerację po intensywnym dniu.

Teraz „Zachód”!

Kolejny Lokalny Zjazd MiŚOT „Zachód” zaplanowany jest na listopad. Jego organizatorami, podobnie jak w przypadku wydarzenia w Kołobrzegu, będą: Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja.