Zapraszamy Was na relację z 2 Pikniku Operatorskiego, który odbył się w samym sercu Gór Świętokrzyskich! Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Binkowski oraz na torze w Kielcach, przyciągając liczne grono uczestników i dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Dzień 1: Emocje i Rozrywka w Górach Świętokrzyskich

Pierwszy dzień Pikniku Operatorskiego obfitował w emocje i świetną zabawę! Nasi goście mieli okazję skorzystać ze spływu kajakiem po rzece Nidzie, co pozwoliło im podziwiać przepiękne krajobrazy. To nie koniec atrakcji – zjazd na tyrolce nad Kadzielnią dostarczył solidną dawkę adrenaliny. Zawieszona wysoko nad ziemią linia pozwalała na szybki i ekscytujący zjazd w dół, a instruktorzy zadbali o bezpieczeństwo, zapewniając odpowiednie wyposażenie i wsparcie techniczne.

Po tych emocjonujących przeżyciach, uczestnicy zwiedzili jaskinię Kadzielnia, która zachwyciła wszystkich swoimi olśniewającymi stalaktytami i stalagmitami. Wieczór zakończył się wspólnym ogniskiem, podczas którego można było podzielić się wrażeniami z całego dnia. Na gości czekały pyszne dania z grilla oraz muzyka na żywo, co stworzyło niezapomnianą atmosferę.

Dzień 2: Adrenalina na Torze Wyścigowym w Kielcach

Wtorek rozpoczął się na torze wyścigowym w Kielcach. Deszczowa pogoda wcale nie przeszkodziła w dobrej zabawie – wręcz przeciwnie! Jazda po mokrym torze dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy mogli poczuć adrenalinę związaną z szybkim pokonywaniem zakrętów i prostych odcinków toru. To była doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą w ekstremalnych warunkach.

Uczestnicy Pikniku skorzystali z takich atrakcji jak alko – i narkogoogle, Sim Racing, symulator dachowania i zderzeń, próba Stewarta, próba driftu czy Troleje gdzie mieli za zadanie opanowanie kontrolowanego poślizgu. Dodatkowo, mogli wziąć udział w próbie czasowej w sportowych samochodach oraz sprawdzić się na wyjątkowym odcinku leśnym Toru Kielce, podziwiając przy tym piękno otaczającej przyrody.

Oczywiście, nie zabrakło także dobrego jedzenia – na naszych gości czekała pyszna pizza od AMC! Piknik zakończył się uroczystą galą w Hotelu Binkowski, na której mogliśmy nagrodzić naszych uczestników za najlepsze wyniki. Zwycięzcom wręczyliśmy puchary oraz nagrody w postaci różnych gadżetów. Gwiazdą wieczoru był zespół DeMono na który zaprosiła nas firma Xbest wraz z Naszą Wizją. Koncert dostarczył jeszcze więcej radości!

Podsumowując, 2 Piknik Operatorski był znakomitym wydarzeniem, które dostarczyło wszystkim uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji, niezapomnianych wspomnień oraz okazji do wymiany doświadczeń biznesowych i integracji. Atrakcje tej edycji były pełne adrenaliny i ekscytujących przeżyć, które na pewno zostaną z Wami na długo!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejną edycję!