Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć na konferencji KIKE, która tym razem odbędzie się w dniach 22 – 23 listopada w Serocku. Podczas trwania konferencji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska Fly Mobile/ Nasza Wizja, na którym  będziemy kontynuować zbiórkę datków w ramach akcji „Mały Człowiek – Wielka Wizja”. Zbiórka publiczna „Mały Człowiek – Wielka Wizja II” otrzymała numer 2016/3274/OR. Dane zawarte w zgłoszeniu zostały zamieszczone na portalu zbiórek publicznych: http://zbiorki.gov.pl/zbiorki. Zbiórka publiczna prowadzona jest w terminie 28.06.-2016 – 31.12.2016 na terenie całej Polski.

Fundusze zebrane podczas zbiórki zostaną przekazane na cele finansowe lub rzeczowe wsparcie domów dziecka, które zostaną wytypowane w drodze konkursu.

Na naszym stoisku będzie można ponadto uzyskać informacje na temat działalności Fundacji Nasza Wizja, jej misji oraz projektów. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z bliżej oraz porozmawiać o korzyściach flagowego projektu Fundacji– „Fly Mobile”, usłudze mobilnego internetu o zasięgu LTE kierowanej do operatorów telekomunikacyjnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Do zobaczenia!