MAŁY CZŁOWIEK – WIELKA WIZJA

Dzieci to największa inwestycja w przyszłość. Choć wszystkie mają otwarte umysły i są głodne wiedzy, nie wszystkie mają takie same szanse dostępu do niej. Zadbajmy aby jak najwięcej z nich poznała nowe technologie. Dobrze wyposażone pracownie komputerowe z dostępem do światłowodowego internetu w placówkach wychowawczych i terapeutycznych – to nasza wizja wsparcia najmłodszych. Dzięki podłączeniu do sieci, dzieci zyskają dostęp do wiedzy całego świata, a my, przedstawiciele branży ISP – wizję na lepszy świat.

Założenia projektu

Celem projektu jest wyposażenie placówek wychowawczych i terapeutycznych w sprzęt komputerowy z dostępem do internetu, zabawki edukacyjne, a w szczególnych przypadkach również pomoc w urządzeniu sali komputerowej i świetlicy.

W ramach realizacji projektu, organizujemy wszystkie jego etapy, w tym:

  • zbiórkę w trakcie konferencji branżowych,
  • rozliczenie i raportowanie projektu do organów państwowych,
  • uruchomienie wydzielonego konta bankowego dla projektu  w ramach zasobów Fundacji do celów przekazywania dobrowolnych darowizn,
  • pozyskanie sponsorów strategicznych z grona dostawców sprzętu,
  • przekazanie operatorom ISP materiałów umożliwiające włączenie do projektu swoich klientów.

Rozpoczęcie akcji miało miejsce podczas tegorocznej edycji konferencji KIKE, która odbyła się w dniach 24 – 25 maja w Rawie Mazowieckiej. Kolejna zbiórka datków odbyła się podczas XIX edycji Konferencji KIKE, w dniach 22-23 listopada br. w Serocku.

Akcja „Mały Człowiek – Wielka wizja” odbywa się pod patronatem: Krajowej Izby Komunikacji Elektronicznej KIKEStowarzyszenia na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego e-Południe oraz Inet Group.

Przyłącz się do akcji, podaruj technologię!

Zbiórka publiczna otrzymała indywidualny numer 2016/1782/OR.

Szczegóły na temat przeprowadzonej zbiórki