Usługi

NW EPG

Usługa kierowana jest do Operatorów ISP oraz telewizji kablowej. Polega na dostarczaniu treści na temat emitowanych programów do wykorzystywanego w systemach telewizji cyfrowej przewodnika po programach.

Dzięki wynegocjowanej jednej wspólnej umowie ramowej, Operatorzy współpracujący z Fundacją mogą korzystać z atrakcyjnych warunków na zasadzie udzielenia im sublicencji.

Profity usługi:

– 250 wyselekcjonowanych programów telewizyjnych, zgodnie z potrzebami Operatorów,
– przyjazny format: xmlTV,
– aktualizacje 4 razy dziennie,
– dostęp w formie systemu – możliwa automatyzacja pobierania z określonego adresu IP,
– korzystna forma rozliczeń,
– wspólna umowa ramowa dla Operatorów współpracujących z Fundacją.

NW CDN

Usługa NW CDN adresowana jest zarówno do operatorów telekomunikacyjnych, jak i nadawców. Daje możliwość korzystania ze światłowodowego dostępu do kanałów telewizyjnych poprzez odbieranie sygnału telewizyjnego ze stacji czołowej Fundacji bezpośrednio do sieci operatora.

Dzięki stabilnej architekturze rozwiązania opartej na łączu światłowodowym, bieżącym wsparciu naszych techników oraz stałym monitoringu usługi, nadawcy oraz operatorzy mają pewność wysokiego poziomu bezpieczeństwa kontentu TV. Szyfrowanie sygnału oparte jest na sprawdzonych i stabilnych systemach Verimatrix oraz CryptoGuard.

Usługa zapewnia dostęp do wielu atrakcyjnych kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, wolnych od zakłóceń i przerw w dostarczaniu sygnału telewizyjnego.

Dlaczego warto?

– odbiór sygnału telewizyjnego następuje bez zakłóceń (łącze światłowodowe),
– stabilna infrastruktura zapewniająca ciągłość usługi,
– operator ma możliwość rozszerzenia oferty usługi telewizyjnej o atrakcyjne kanały tematyczne bez konieczności nabycia dodatkowych urządzeń odbiorczych,
– członkowie Fundacji korzystają z usługi, korzystając z przysługującego im specjalnego rabatu.

NW RAP

Usługa kierowana jest do Operatorów telewizji kablowej. Jest autorskim rozwiązaniem Fundacji, polegającym na zautomatyzowanym systemie wysyłania informacji o liczbie abonentów do nadawcy. Dzięki wypracowanemu wspólnemu wzorcowi z nadawcami system jest dopasowany do aktualnych wymagań oraz przyjętych standardów.

Zalety rozwiązania:

– możliwość raportowania stanów na wspólnie wypracowanym z nadawcami wzorze,
– zarządzanie umowami i pakietami,
– oszczędność czasu,
– zabezpieczenie przed zerwaniem umowy nadawcy z operatorem z tytułu niedopełnienia obowiązku raportowania,
– rabat na korzystanie z usługi dla Operatorów kooperujących z Fundacją.