Nasza Wizja to Fundacja współpracująca z Operatorami telekomunikacyjnymi o profilu MŚP, którym zależy na rozwoju i stałym dostępie do wiedzy oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.W ramach Fundacji świadczymy szereg rozwiązań pozwalających operatorom na oferowanie przez nich najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych, a także wspomagających funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego. Nasze rozwiązania to między innymi: NW CDN, NW EPG czy NW RAP.

Główną ideą powstania Fundacji była chęć wspólnego dążenia do określonych celów poprzez wykorzystanie efektu synergii. Dzięki kooperacji z innymi operatorami, jesteśmy bardziej konkurencyjni, przez co możemy negocjować atrakcyjniejsze warunki u nadawców. A to z kolei przekłada się na możliwość prezentowania korzystniejszej oferty przez zrzeszonych operatorów dla odbiorców końcowych. Mamy świadomość, że to właśnie oni są motorem napędowym naszych kooperantów, dlatego zależy nam aby oferowane im usługi były na najwyższym poziomie przy zachowaniu korzystnych warunków cenowych.

Celem Fundacji jest wsparcie operatorów telekomunikacyjnych w ich codziennym funkcjonowaniu. Zapewnienie im dostępu do aktualnej wiedzy z branży telekomunikacyjnej, nowoczesnych rozwiązań oraz oferowanie najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach.

Szczegółowe cele Fundacji zawarte są w Statucie Fundacji Nasza Wizja z dnia 1 września 2014 roku. Aby zapoznać się z zawartymi tam informacjami kliknij tutaj.