';

XVIII KONFERENCJA KIKE CORAZ BLIŻEJ

W dniach 24-25 maja, w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbędzie się kolejna edycja konferencji KIKE. Uczestnicy będą brać udział w licznych wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach, prowadzonych przez specjalistów z całej Polski. Konferencję otworzą władze Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, w tym nasz V-ce Prezes– Łukasz Biedroński.

XVII edycja konferencji KIKE. Źródło: kike.pl
XVII edycja konferencji KIKE. Źródło: Kike Events.

Tematy, które zostaną poruszone na konferencji to między innymi: nowelizacja ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, wirtualizacja urządzeń sieciowych, metody budowania relacji z klientami.

W ramach konferencji, Fundacja Nasza Wizja wygłosi 2 prezentacje – „Nie od razu Rzym zbudowano – Jak skutecznie, tanio i szybko zbudować oraz wprowadzić do oferty własną usługę IPTV.”, prowadzoną przez Aleksandrę Czerech (Menedżer Projektu Fly Mobile) oraz Łukasza Biedrońskiego. Druga, w formie warsztatów to „Strategia uruchomienia usługi telewizyjnej w sieci Operatora ISP na podstawie doświadczeń oraz wdrożeń u kilkunastu operatorów ISP współpracujących w ramach Fundacji Nasza Wizja”, którą poprowadzą Łukasz Biedroński i Krystian Pogoda (Dyrektor techniczny  w Fundacji Nasza Wizja).

Jak co roku, konferencji będą towarzyszyły liczne zabawy, konkursy, pokazy sprzętu oraz wieczorne grill party.

Stoisko Nasza Wizja/ Fly Mobile

W czasie konferencji będzie można obejrzeć wszystkie gadżety reklamowe Fly Mobile, a co najważniejsze przyłączyć się do akcji „Mały Człowiek – Wielka Wizja„, której celem jest wyposażenie placówek wychowawczych i terapeutycznych w sprzęt komputerowy oraz dostęp do internetu. Zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska, na którym każdy chętny będzie mógł wspomóc akcję oraz nabyć maskotkę naszego firmowego Ptaka – Oto. Serdecznie zapraszamy na stoisko Naszej Wizji/Fly Mobile. Do zobaczenia!

Zobacz więcej: Agenda XVIII konferencji KIKE.

Źródło zdjęcia: Kike Events.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in